Voor onze seniorenteams zijn de enthousiaste dames op bijgaande foto op zoek naar heren.
Korfbalvereniging Noordenveld heeft een gezellige, gevarieerde seniorengroep van 5 teams. Van de fanatieke al jaren korfballende dame of heer tot iemand die het korfballen net weer heeft opgepakt. Daarbij enthousiaste trainers en gevarieerde trainingen, een ideale combinatie.
Ken of ben jij iemand die het leuk lijkt om weer eens een balletje door de korf te gooien, kom dan gezellig een keer meetrainen.
De trainingen zijn op maandag- en/of woensdagavond van 19.30 tot 21.00 uur. Op de korfbalvelden aan de Borglaan, daar ligt kunstgras. Je mag mee trainen vanaf 18 jaar.
KV Noordenveld biedt naast de gezelligheid en de derde helft vele mogelijkheden.
Zo kun je alleen trainingslid worden, maar ook competitie spelen.
Zaterdagcompetitie wedstrijdkorfbal (selectie), zaterdagcompetitie breedtekorfbal, zondagcompetitie breedtekorfbal en midweekcompetitie breedtekorfbal
Kom gewoon eens, geheel vrijblijvend tot de zomervakantie, meedoen.
Graag zien we er dus nieuwe heren bij komen. Maar ook dames zijn natuurlijk welkom !
Voor meer informatie kun je contact opnemen met iemand van de Technische Commissie:
Bennie Bron (06-51478573), Jesse van der Scheer (06-33679642) of Jeroen de Boer (06-15231965).