Ook dit jaar organiseert duofractie PvdA/GroenLinks Noordenveld de Nacht van de Vluchteling. Een thema dat misschien actueler dan ooit is. Momenteel zijn 82,4 miljoen mensen wereldwijd op de vlucht.
Voor de twaalfde keer wordt tijdens de Nacht van de Vluchteling geld ingezameld voor vluchtelingen wereldwijd. Dat gebeurt dit jaar op 11 september, wanneer er tien kilometer zal worden gelopen om op een positieve manier aandacht te vragen. Zo ook in Roden dus.
Nog nooit zoveel
Vanaf het parkeerterrein aan de Brink in Roden begint de wandeltocht. Deze start om 19:00 uur. “Nog nooit waren er zoveel vluchtelingen”, valt er in de uitnodiging van de duofractie te lezen. Vandaar dat zij deze actie ten behoeve van Stichting Vluchteling van harte ondersteunt. Doneren kan ook, via www.stichtingvluchteling.nl/donatie.