Tafeltennisvereniging Talero start half januari met tafeltennis voor 55-plussers. Het project ‘Oldstars tafeltennis’ is een initiatief van het Nationaal Ouderenfonds, bedoeld om ouderen in beweging te houden.
Talero is de tafeltennisvereniging voor Leek, Roden en omgeving. De club biedt een aangepaste spelvorm aan voor tafeltennis op hogere leeftijd. Ervaring is niet per se nodig.
Volgens secretaris Jan Dijkstra van Talero is de sport bij uitstek geschikt voor ouderen, omdat de kans op blessures nihil is. ‘Bovendien is tafeltennis goed voor het brein. Je kunt het spel zien als een soort puzzel, waarbij je steeds moet anticiperen.’
Heb je interesse? Neem contact op met Jan Dijkstra. Via mail (secretaris@talero.nl), of telefoon (0613006358). De trainingen zijn vanaf 19 januari op de woensdagen in de Rodenburghal in Leek.