Tip de Redactie
Luister Radio
Luister via deze knop mee.
Kijk TV
Kijk via deze knop mee.
Inhoud bewerken

© 2025 RTV Zulthe

Drie auto’s botsen op kruising bij Briltil

© Foto: Evert Buiten / RTV Zulthe
Deel op Facebook

Zondagmiddag raakten drie voertuigen betrokken bij een ongeluk op de kruising van het Hoendiep met de Fanerweg (N980) bij Briltil en nabij Zuidhorn. Meerdere ambulances en het Mobiel Medisch Team kwamen ter plaatse.

Eén persoon is naar het ziekenhuis gebracht. Ook een hond uit een van de voertuigen werd opgevangen door de politie. De kruising werd tijdelijk gedeeltelijk afgesloten en verkeer werd om en om geleid.

De politie onderzoekt nog hoe het ongeluk kon gebeuren. Deze kruising staat wel bekend vanwege de aanrijdingen. Het zicht wordt bemoeilijkt door de brug op die plek. Er staan dan ook achthoekige stopborden, om aan te geven dat voortuigen eerst dienen stil te staan voordat ze de Fanerweg.

Advertentie

Gerelateerde berichten

Log hier in