In Norg is er dit jaar weer van alles georganiseerd tijdens Koningsdag. Er is een vrijmarkt, een spelcircuit, terrassen, optredens van bands en live artiesten.
Vanaf 13.00 uur ben je van harte welkom op de Brink aan het Oosteind voor de gezellige vrijmarkt, dé plek om te snuffelen tussen leuke spulletjes.
Voor de kinderen van de basisschool is er tussen 13.30 uur en 15.30 uur een uitdagend spelcircuit. De hele middag is er muziek op de terrassen, met optredens van de band FruitCake, een DJ en een gastoptreden van zangeres Melissa Smilda.
Daarnaast is er volop vermaak voor jong en oud met onder andere goochelaar Joey, een springkussen en het spel Schiet Je Rijk. Kortom, alle ingrediënten zijn aanwezig voor veel gezelligheid en een feestelijke sfeer.