Vanaf zondag 14 december gaat de treindienstregeling 2026 in voor Groningen en Fryslân. Het traject tussen Groningen en Leeuwarden krijgt een hogere frequentie.
Groningen – Leeuwarden
Op werk- en zaterdagen rijden er de hele dag vier treinen per uur tussen Leeuwarden en Groningen Europapark. Dit vergroot de reismogelijkheden voor reizigers uit het Westerkwartier die gebruikmaken van de stations Zuidhorn en Grijpskerk.
Overige trajecten
De overige trajecten in de regio blijven grotendeels ongewijzigd, met enkele aanpassingen. Tussen Groningen, Winschoten en Bad Nieuweschans rijden in de daluren en op zaterdag drie treinen per uur, waarvan één sneltrein. Op zondag rijden er twee treinen per uur, waarvan één sneltrein. Deze sneltrein rijdt later door naar Leer zodra de werkzaamheden in Duitsland zijn afgerond. En op zondag wijzigen de vertrektijden van de treinen tussen Groningen en Veendam en tussen Groningen en Delfzijl. Deze wijziging zorgt voor een betere aansluiting op de intercity richting Zwolle.
Dienstregeling
Reizigers kunnen de details van de dienstregeling raadplegen in de reisplanner en op de website van Arriva.



