Even na 19.00 uur vanavond is een automobiliste op de Boerakkerweg bij een éénzijdig ongeval in Niebert met haar auto tegen een boom gebotst.
De auto raakte door nog onbekende oorzaak uit de bocht, spinde en botste tegen een boom. Het voertuig kwam daarna weer op de weg tot stilstand.
De bestuurster werd door de hulpdiensten uit het voertuig bevrijd. Ze werd gecontroleerd door het ambulancepersoneel en later met onbekende verwondingen overgebracht naar het ziekenhuis.
De politie en ambulancedienst zijn ter plaatse. De Boerakkerweg werd vanwege het ongeval tussen de A7 en de rotonde bij Roesd volledig afgesloten voor het verkeer.
Berger Collewijn heeft de auto die zwaar beschadigd raakte, afgesleept. De politie doet onderzoek naar de toedracht van het ongeval.



