Tip de Redactie
Luister Radio
Luister via deze knop mee.
Kijk TV
Kijk via deze knop mee.

Nacht van Gebed in Leek voor wereldwijde christenvervolging

© Pixabay
Deel op Facebook

In de nacht van vrijdag 5 en zaterdag 6 juni vindt in Leek de Nacht van Gebed plaats. Tijdens deze landelijke actie van Open Doors staat de steun aan wereldwijd 388 miljoen christenen die te maken hebben met vervolging en discriminatie centraal omdat ze geloven in Jezus Christus.

Gelovigen vragen gebed

In het gebouw van de Protestantse Gemeente Leek-Oldebert (PGLO) aan de Lindensteinlaan 1 wordt stilgestaan situatie van gelovigen in landen zoals Noord-Korea, Afghanistan, Mexico en Iran. Zij vragen keer op keer om gebed. Aan de hand van actuele verhalen en getuigenissen krijgen aanwezigen inzicht in de gevaren waar religieuze minderheden in deze regio’s dagelijks mee kampen.

Vrije inloop

Het programma duurt van 20.00 tot 02.00 uur, waarbij elk uur een ander land wordt belicht. De bijeenkomst heeft een vrije inloop: deelnemers kunnen per uur aansluiten. De eerste inloopronde start om 19.45 uur; daarna is er elk kwartier voor het volle uur gelegenheid om aan te schuiven.

Meer informatie, zie Open Doors.

Advertentie

Gerelateerde berichten

Log hier in

album-art

00:00