Tip de Redactie
Luister Radio
Luister via deze knop mee.
Kijk TV
Kijk via deze knop mee.

Sparta 1 houdt HHV achter zich

© KV Sparta
Deel op Facebook

KV Sparta uit Zevenhuizen heeft zaterdag in de competitie met 17-19 gewonnen van HHV uit Hollandscheveld. De ploeg van Sparta nam daarmee revanche voor de eerdere ontmoeting tussen beide teams.

Op voorsprong gebleven

Sparta zette in de eerste helft de toon. Na een stand van 2-7 kreeg HHV meer grip op de wedstrijd. De thuisploeg verkleinde de achterstand, maar Sparta ging met een voorsprong de rust in: 8-11. Na de pauze bleef het verschil beperkt. HHV kwam dichterbij, waarna beide ploegen in de score bij elkaar bleven. Sparta hield de voorsprong vast en maakte in de slotfase de wedstrijd af. De eindstand in Hoogeveen kwam daarmee op 17-19.

Komende wedstrijden

Dinsdag volgt voor Sparta de tweede ronde van de Jan Mulderbeker. In Reduzum is Mid-Fryslân/ReduRisk 1 de tegenstander. De wedstrijd begint om 20.30 uur. En zaterdag speelt het eerste van Sparta in de competitie tegen Elko in Elim.

Advertentie

Gerelateerde berichten

Log hier in

album-art

00:00