Weggebruikers moeten nog twee weken langer rekening houden met een afsluiting van de provinciale weg N978 tussen Leek en Enumatil. De onderhoudswerkzaamheden hebben vertraging opgelopen, waardoor de weg niet zoals gepland op vrijdag 16 oktober wordt vrijgegeven.
Onderhoud naar verwachting twee weken langer
Volgens de provincie Groningen duurt het onderhoud naar verwachting twee weken langer. De N978 gaat nu pas op maandag 2 november om 06.00 uur weer open voor het verkeer.
Bestaande omleidingsroutes blijven voorlopig van kracht
De bestaande omleidingsroutes blijven voorlopig van kracht. Doorgaand verkeer tussen Leek en Zuidhorn wordt omgeleid via de A7, N388 en N980. Enumatil blijft vanuit Briltil en Zuidhorn bereikbaar via de N978. Voor fietsers geldt een omleidingsroute via Het Mienscheer en de Lettelberterdijk.
Extra hinder voor omwonenden, ondernemers en automobilisten
De verlengde afsluiting betekent extra hinder voor omwonenden, ondernemers en automobilisten die dagelijks van de provinciale weg gebruikmaken. De provincie Groningen vraagt weggebruikers om begrip en geduld tijdens de resterende werkzaamheden.





