Tip de Redactie
Luister Radio
Luister via deze knop mee.
Kijk TV
Kijk via deze knop mee.

Grote tak waait op oprit A7 bij Boerakker en Niebert

© Foto: Jurgen van Kammen / RTV Zulthe
Deel op Facebook

Een grote tak is zondagmiddag op de toerit naar de A7 bij Boerakker en Niebert terechtgekomen. De brandweer van Marum kwam ter plaatse om de tak te verwijderen.

De melding kwam rond 14.55 uur binnen. Door de harde wind van storm Boelo was een grote tak van een boom gewaaid en op de weg beland.

De brandweer zaagde de tak met een kettingzaag in stukken en legde deze in de berm. Rijkswaterstaat was aanwezig om de situatie veilig te houden. Bestuurders konden ter hoogte van de tak niet over de rijbaan rijden en moesten met gematigde snelheid over de vluchtstrook de snelweg oprijden.

Nadat de tak was verwijderd, kon de oprit weer normaal worden gebruikt.

Eerste storm van 2026

De harde wind van storm Boelo was zondag ook merkbaar in het Westerkwartier en Noordenveld. Bij de toerit naar de A7 bij Boerakker en Niebert waaide een grote tak op de weg. De brandweer van Marum kwam ter plaatse om de tak te verwijderen. Ook elders in de regio konden de harde windstoten voor afgebroken takken en andere stormschade zorgen.

Advertentie

Gerelateerde berichten

Log hier in

album-art

00:00