Tip de Redactie
Luister Radio
Luister via deze knop mee.
Kijk TV
Kijk via deze knop mee.
Inhoud bewerken

© 2025 RTV Zulthe

Extra Bussen op Bevrijdingsdag naar Groningen en Assen

Deel op Facebook

Ter gelegenheid van Bevrijdingsdag, maandag 5 mei, rijden er extra bussen naar het Bevrijdingsfestival in Groningen en Assen. Op Bevrijdingsdag wordt de zaterdagdienstregeling gereden. De bussen blijven extra rijden tot 01.00 uur ’s nachts.

Groningen: Het Bevrijdingsfestival Groningen vindt traditiegetrouw plaats in het Stadspark. Het festival is gemakkelijk te voet bereikbaar vanaf halte Verzetsstrijderslaan of het Hoofdstation. 

Assen: In Assen kun je het Bevrijdingsfestival Drenthe bij het Baggelhuizerplas bezoeken. Er rijdt een speciale pendelbus, lijn 55, die van 11.00 uur ’s ochtends tot 01.00 uur ’s nachts ieder kwartier rijdt tussen het station en Baggelhuizerplas. Let op: in deze pendelbus gelden de normale tarieven.

Voor meer informatie over de extra bussen en de festivals, bezoek de volgende link: (https://gd.qbuzz.nl/gd/actueel/laatste-nieuws/aBHRIhAAACMAl8Um/extra-bussen-bevrijdingsdag-5-mei).

Advertentie

Gerelateerde berichten

Log hier in