Tip de Redactie
Luister Radio
Luister via deze knop mee.
Kijk TV
Kijk via deze knop mee.
Inhoud bewerken

© 2025 RTV Zulthe

Ondanks regen groot enthousiasme bij 26e Tuigpaardenconcours in Grootegast

© Romke Notenbomer/112marum.nl
Deel op Facebook

De regen viel gestaag neer, maar dat weerhield honderden paardenliefhebbers er niet van om donderdag af te reizen naar de Notoaristuun voor de 26e editie van het Tuigpaardenconcours. Het jaarlijkse evenement, inmiddels een vaste traditie in Grootegast, trok ook dit jaar weer veel bekijks.

Burgemeester Ard van der Tuuk opende het concours en sprak vol lof over het evenement: “Ik vind het schitterend. Dit jaar zijn ook de Friezen aan het programma toegevoegd. Zo’n gevarieerd programma en zo’n grote diversiteit aan paarden: daarvoor geef ik graag een compliment aan alle vrijwilligers en sponsoren.”

De burgemeester sprak de wens uit dat het een mooie dag zou worden, zowel voor het publiek als voor de deelnemers: “Ik wens alle eigenaren en hun paarden een sportieve en succesvolle competitie toe.”

Na de officiële opening betraden diverse rubrieken de ring, waaronder de Friese paarden in de ereklasse, de Hackney’s ereklasse, tuigpaarden-nieuwelingen en Shetlanders in dubbelspan.

De uitslagen van de verschillende categorieën waren op het moment van publicatie nog niet bekend.

Advertentie

Gerelateerde berichten

Log hier in