Tip de Redactie
Luister Radio
Luister via deze knop mee.
Kijk TV
Kijk via deze knop mee.

© 2026 RTV Zulthe

Kunstexpositie over Slag bij Noordhorn krijgt vaste plek in molen Fortuna

© Serena Caruso / RTV Zulthe
Deel op Facebook

In 2023 maakten zeven kunstenaars uit het Westerkwartier werk rond het thema ‘De Slag bij Noordhorn’. De expositie was destijds tien dagen te zien. Sindsdien leefde bij zowel de kunstenaars als inwoners van Noordhorn de wens om de werken permanent onder te brengen in molen Fortuna.

Die wens wordt nu werkelijkheid. Vanaf zaterdag 30 mei krijgt een deel van de expositie ‘Tamboer in de mist’ een vaste plek in de molen. De officiële opening vindt plaats om 14.00 uur en wordt verricht door Henk Bakker, voorzitter van de Historische Kring Zuidhorn.

Tijdens de openingstijden van Molen Fortuna zijn vervolgens werken te zien van Jantiena Bellinga, Myra Eeken-Hermans, Trija Fleer-Niks, Frans Hage, Tineke Kap, Willemien Renkema en Afineke de Vries.

Advertentie

Gerelateerde berichten

Log hier in

album-art

00:00