Tip de Redactie
Luister Radio
Luister via deze knop mee.
Kijk TV
Kijk via deze knop mee.

Roon Staal geeft op 30 oktober een Herfstconcert in De Wilp

© Foto: Kenneth Stamp
Deel op Facebook

Zanger en pianist Roon Staal geeft vrijdag 30 oktober een concert in Dorpshuis Op de Welle in De Wilp. Het optreden begint om 20.00 uur. Staal brengt tijdens de avond eigen werk en nummers van bekende artiesten.

Kleinere zalen en kerken

Staal trekt dit najaar langs verschillende locaties in Nederland. Daarbij kiest hij voor kleinere zalen en kerken. Zang en piano vormen de basis van de concerten. Tussen de nummers door vertelt hij over zijn muziek en ervaringen. De zanger bezocht meerdere keren het Westerkwartier voor een concert.

Van musical naar luisterconcert

Roon Staal is ruim 25 jaar actief als zanger en pianist. In Nederland stond hij op het podium in musicals als Les Misérables, Tommy, Rembrandt en Petticoat. Voor zijn rol in Petticoat werd hij genomineerd voor een Musical Award. Ook buiten Nederland kreeg Staal aandacht. Art Garfunkel nodigde hem uit als gast tijdens zijn Europese tournee en sprak zich meerdere keren positief uit over de stem van Staal.

Programma in De Wilp

Tijdens het concert in De Wilp staan onder meer nummers van Simon & Garfunkel, The Beatles, ABBA, Rod Stewart en John Denver op het programma. Ook eigen composities maken deel uit van de avond. Het optreden in Dorpshuis Op de Welle begint vrijdag 30 oktober om 20.00 uur. Kaarten zijn verkrijgbaar via de website van Roon Staal. Reserveren kan ook telefonisch via 06-333 59595.

Advertentie

Gerelateerde berichten

Log hier in

album-art

00:00