De Rodermarkt zorgt komende week voor aangepaste openingstijden van het gemeentehuis en het Grondstoffencentrum in Noordenveld. Ook de afvalinzameling wordt op enkele punten aangepast.
Gemeentehuis als het Grondstoffencentrum de hele dag gesloten
Op zaterdag 19 september is het Grondstoffencentrum vanwege de wagenparade geopend tot 12.00 uur. Dinsdag 22 september, op de dag van de Rodermarkt, blijven zowel het gemeentehuis als het Grondstoffencentrum de hele dag gesloten.
Inzameling van GFT
De afvalkraam komt die dinsdag niet naar Norg. De inzameling van GFT die door de festiviteiten niet kan plaatsvinden, wordt zaterdag 26 september ingehaald.
Telefonisch blijft de gemeente wel bereikbaar
Op woensdag 23 september opent het gemeentehuis van 08.30 tot 12.00 uur. Telefonisch blijft de gemeente op dinsdag 22 en woensdag 23 september wel bereikbaar. Inwoners kunnen tussen 08.30 en 16.30 uur contact opnemen via 088 – 050 88 88.




