In Kunstencentrum K38 in Roden opent in december de jaarlijkse Salon van kunstenaarsvereniging Verkuno. De expositie sluit aan bij het historische format van de Parijse Salons, waar een groot aantal recente werken bijeen werd gebracht. In Roden wordt opnieuw werk getoond van kunstenaars die in Noordenveld actief zijn.
Harmonie in Chaos
Deze editie draagt de titel ‘Harmonie in Chaos’. De keuze voor dit thema verwijst naar actuele ontwikkelingen die in het dagelijks leven zichtbaar zijn, zowel in de wereld als persoonlijk. De deelnemende kunstenaars benaderen de vraag hoe daarmee om te gaan, en welke vormen van orde, stilte of aandacht daarin een rol kunnen spelen.
Nieuwe leden
Onder de deelnemers bevinden zich ook nieuw aangesloten leden: Diana Large, Ida van der Lee, Inka Markowski, Mathilde Vermeulen en Aly van der Woude.
Opening
De Salon opent op donderdag 4 december om 16.00 uur. Tijdens de opening brengt Lilian Dijkema een performance met een handpan. De tentoonstelling loopt van 5 december tot en met 4 januari 2026. Het Kunstencentrum is gesloten op de kerstdagen en op oud- en nieuwjaarsdag.
Kunstkoopavond
Op donderdag 18 december is er tussen 17.00 en 21.00 uur een kunstkoopavond. Tijdens deze avond gelden speciale verkoopcondities en is de toegang vrij.
Praktische informatie
Kunstencentrum K38, Kanaalstraat 38, 9301 LT Roden
Openingstijden: woensdag tot en met zondag, 13.00–17.00 uur
Er worden entreekosten gevraagd, maar tot 18 jaar gratis



