Tip de Redactie
Luister Radio
Luister via deze knop mee.
Kijk TV
Kijk via deze knop mee.
Inhoud bewerken

© 2025 RTV Zulthe

Verkiezing ‘De Leukste Winkel van Nederland’ van start

© Pixabay
Deel op Facebook

De brancheorganisatie INretail opent 21 november de verkiezing ‘De Leukste Winkel van Nederland’. Consumenten kunnen tot begin februari 2026 stemmen via een landelijke website. De actie valt samen met de Dag van de Ondernemer. Als inwoner van Westerkwartier of Noordenveld heeft u misschien wel een favoriete winkel in uw omgeving.

Stemmen verloopt via een open nominatiesysteem. Bezoekers van de site kunnen een winkel kiezen en een korte toelichting geven. Die toelichtingen tellen mee in de beoordeling. De jury kijkt naar stemgedrag en naar de argumenten die consumenten aandragen. Winkels met een sterk profiel op contact, service en uitvoering maken kans op de titel.

Omdat er op het einde van het jaar meer winkelbezoek is, wordt deze actie juist in deze periode gehouden. De winnende winkel ontvangt een onderscheiding en een gevelbord. Het uitbrengen van uw stem kan via de website www.deleukstewinkelvannederland.nl. De uitslag volgt in februari 2026.

Advertentie

Gerelateerde berichten

Log hier in