Tip de Redactie
Luister Radio
Luister via deze knop mee.
Kijk TV
Kijk via deze knop mee.
Inhoud bewerken

© 2025 RTV Zulthe

Poiesz: winactie met auto op Facebook is niet van ons

Deel op Facebook

Poiesz waarschuwt klanten voor een nepaccount op Facebook dat zogenaamd een auto weggeeft vanwege de opening van een nieuwe vestiging. Dit gerucht verspreidt zich momenteel viraal op Facebook, maar het is absoluut geen actie van Poiesz. Klanten worden nadrukkelijk verzocht hier niet op te reageren en dit soort nepactiviteiten te melden.

Volgens berichten gaat het om een nepaccount dat een Volkswagen Tiguan R-Line zou weggeven ter gelegenheid van de opening van een nieuwe winkel. Volgers moesten alleen reageren met een apenstaartje en het bericht ‘uitlichten’. Poiesz maakte via het officiële Facebook-account (naam: Poiesz, met zo’n 30.000 volgers) direct melding van de vervalsing en riep mensen op het bericht te rapporteren bij Meta.

De supermarktketen geeft aan dat dit soort misbruik van het Poiesz-merk geen uitzondering is. Eerder dit jaar circuleerden ook al nepacties, zoals een vermeende verloting van Dacia Sandero’s en vlak voor Moederdag een account met de bijna-naam Po1esz dat zogenaamd bloemen aanbood. Poiesz benadrukt dat het bedrijf wel degelijk acties en prijsvragen organiseert, maar altijd op betrouwbare wijze, en niet via dit soort onduidelijke Facebook-berichten.

Advertentie

Gerelateerde berichten

Log hier in