Tip de Redactie
Luister Radio
Luister via deze knop mee.
Kijk TV
Kijk via deze knop mee.

© 2026 RTV Zulthe

Tennisvereniging De Wilp organiseert voor het eerst open dubbeltoernooi

Deel op Facebook

Tennisvereniging De Wilp organiseert voor het eerst een open dubbeltoernooi. Onder de naam Midzomer Open Dubbel Toernooi kunnen tennissers van vrijdagavond 19 juni tot en met zondagmiddag 21 juni 2026 deelnemen aan een sportief en gezellig tennisweekend.

Damesdubbel, herendubbel en gemengd dubbel

Het toernooi wordt gespeeld op het tennispark van TV De Wilp aan Plantsoen 51 in De Wilp. Er kan worden ingeschreven voor damesdubbel, herendubbel en gemengd dubbel.

Inschrijven

De categorieën waarin wordt gespeeld zijn: GD 6, 7, 8, 9 / DD 7, 8, 9 / HD 7, 8. Inschrijven kan tot en met 4 juni via mijnknltb.toernooi.nl. De vereniging hoopt op een mooie opkomst en nodigt zowel leden als niet-leden uit om mee te doen.

Nederlands elftal

Voor voetballiefhebbers is er datzelfde weekend ook aandacht voor het Nederlands elftal; de wedstrijden zullen worden uitgezonden op het tennispark. Het midzomertoernooi moet uitgroeien tot een jaarlijks sportief evenement voor tennisliefhebbers uit De Wilp en omgeving.

Advertentie

Gerelateerde berichten

Log hier in

album-art

00:00