Het Nationaal Gevangenismuseum in Veenhuizen houdt zaterdag 17 oktober een speciale avondopenstelling. Bezoekers kunnen die dag tot 20.30 uur terecht in het museum. Voor de avonduren geldt een gereduceerd toegangstarief.
Geschiedenis van Veenhuizen en het Nederlandse gevangeniswezen
Met een speciaal avondticket van 7,50 euro kunnen bezoekers vanaf 16.00 uur het museum bezoeken. Daarmee biedt het Gevangenismuseum de mogelijkheid om buiten de reguliere openingstijden kennis te maken met de geschiedenis van Veenhuizen en het Nederlandse gevangeniswezen.
Museumrestaurant Het Tweede Gesticht
Ook museumrestaurant Het Tweede Gesticht blijft tijdens de avondopenstelling tot 20.30 uur geopend. Bezoekers kunnen daar terecht voor een hapje of een drankje.
Museumkaart of VriendenLoterij VIP-KAART
Houders van een Museumkaart of VriendenLoterij VIP-KAART hebben eveneens toegang. De avondopenstelling duurt tot 20.30 uur.




