Tip de Redactie
Luister Radio
Luister via deze knop mee.
Kijk TV
Kijk via deze knop mee.
Inhoud bewerken

© 2025 RTV Zulthe

Echtpaar Koop uit Roden 60 jaar getrouwd

© Foto: Michel Tinge / RTV Zulthe
Deel op Facebook

Jubilarissen in Noordenveld ontvangen bezoek van de gemeente. Hun levensverhaal mag worden belicht. Het echtpaar Koop-Boekeloo vierde zondag 29 juni 2025 dat ze 60 jaar zijn getrouwd.

Namens de gemeente Noordenveld kwam burgemeester Klaas Smid maandagmorgen 30 juni op bezoek in Zorgcentrum De Hullen. Hij feliciteerde het diamanten echtpaar en hij had een bos bloemen voor hen meegebracht.

Karsjen Koop werd geboren in Siddeburen, Trijntje Boekeloo in Warffum. Ze leerden elkaar kennen via de jongerenactiviteiten van de (toenmalige) Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt in Delfzijl en Farmsum. In 1964 verloofden ze zich; op 29 juni 1965 traden ze in Delfzijl in het huwelijk.

Ze begonnen hun leven samen op een boerderij in Oterdum, woonden daarna op twee adressen in Delfzijl en later in Roden. Dochter Annetta Burgler: “Mijn ouders zijn gezegend met vijf kinderen, waarvan helaas één zoon op 47-jarige leeftijd is overleden.” Ze hebben twaalf kleinkinderen en drie achterkleinkinderen. Karsjen woont alleen aan de Touwslager in Roden. Trijntje verblijft in De Hullen, waar ze liefdevol wordt verzorgd.

Karsjen werkte aanvankelijk op de boerderij van zijn vader, en later in Oterdum. Toen het dorp plaatsmaakte voor industrie, ging hij aan de slag in de gasleidingaanleg, in binnen- en buitenland (o.a. Algerije, Nigeria). Trijntje werkte in de winkel van een banketbakkerij in Delfzijl en volgde een verpleegstersopleiding. Later had ze haar werkzaamheden thuis met de verzorging van de kinderen. Ook was ze actief in de kerk en gaf ze kinder-EHBO op scholen.

Annetta, namens de familie: “We zijn blij en God dankbaar dat ze dit mogen beleven.”

Hieronder: trouwfoto echtpaar Koop-Boekeloo

Advertentie

Gerelateerde berichten

Log hier in