KV Sparta heeft zich afgelopen zaterdag 11 oktober verzekerd van promotie naar de 2e Klasse. In de laatste wedstrijd van het veldseizoen 2025 versloeg de Zevenhuister ploeg Vitesse met 15-21, na een spectaculaire inhaalrace.
Sparta begon goed, maar kwam binnen een kwartier op een 6-2 achterstand. Dankzij slimme vakwissels van coach Christiaan Schaafsma en vastberaden spel wist Sparta de achterstand om te buigen naar een 12-9 voorsprong bij rust. Na de pauze liep de ploeg verder uit en stond het binnen tien minuten 17-11. Uiteindelijk werd het 21-15.
De overwinning was voldoende om het kampioenschap in de 3e Klasse veilig te stellen, mede dankzij het verlies van Roreko van SDO. Vanaf 20 oktober begint Sparta aan de voorbereiding voor de zaalcompetitie, waarin het ook in de 2e Klasse uitkomt.