Tip de Redactie
Luister Radio
Luister via deze knop mee.
Kijk TV
Kijk via deze knop mee.
Inhoud bewerken

© 2026 RTV Zulthe

SV Marum overwintert in Valencia: oefenwedstrijd en culturele ervaringen

Deel op Facebook

Na een moeizame vlucht is SV Marum deze week aangekomen in het zonnige Valencia voor een wintertrainingskamp. Direct stond er een gevarieerd programma op het programma, waarin sportieve uitdagingen en ontspanning hand in hand gingen.

Acclimatiseren

De eerste dag stond in het teken van acclimatiseren. De selectie maakte een fietstocht door de stad en genoot van het milde klimaat en de historische bezienswaardigheden.

Oefenwedstrijd

Op de tweede dag stond een oefenwedstrijd tegen SC Buitenveldert uit Amsterdam op het programma. De wedstrijd werd in drie blokken van 30 minuten gespeeld: SV Marum begon sterk en won het eerste blok met 2-1 dankzij doelpunten van Tom Boezerooy en Jasper Siepelinga. In het tweede blok nam SC Buitenveldert het initiatief over en won met 4-0. In het derde en laatste blok herpakte SV Marum zich met doelpunten van Maro van der Veen, Mike Schothorst en een eigen doelpunt van de tegenstander: 3-1 voor de Marumers.

Topvoetbal van dichtbij

Zaterdag 10 januari stond een extra training gepland om de week sportief af te sluiten, gevolgd door een avondbezoek aan de wedstrijd Valencia CF – Elche, waar de spelers topvoetbal van dichtbij konden meemaken. Zondag 11 januari keert de selectie terug naar Nederland.

Advertentie

Gerelateerde berichten

Log hier in