Tip de Redactie
Luister Radio
Luister via deze knop mee.
Kijk TV
Kijk via deze knop mee.
Inhoud bewerken

© 2025 RTV Zulthe

Optreden theater Na de Dam op 4 mei in Zuidhorn: ‘Kom vanavond met verhalen’

Deel op Facebook

Op zondagavond 4 mei is een lokale versie mee te maken van Theater Na de Dam in Zuidhorn. In de bovenzaal van In ’t Holt 1654 dragen verschillende Zuidhorners gedichten en verhalen voor, of spelen een korte scène. Het Vrouwenkoor Donne Cantabili zingt bijpassende liederen.

De voorstelling heeft als titel: ‘Kom vanavond met verhalen’ en staat in het teken van de Tweede Wereldoorlog: herdenking, onderduiken, verzet, concentratiekampen, holocaust en bevrijding.

In heel Nederland zetten op de avond van de Nationale Dodenherdenking theatermakers en artiesten zich in om deze dag extra betekenis te geven. Gelijktijdig spelen meer dan honderd voorstellingen. Elke voorstelling heeft op een eigen manier betrekking op de Tweede Wereldoorlog.

De avond start om 20.45 uur, de toegang is gratis en alle leeftijden zijn welkom.
Locatie: In ’t Holt 1654, Zuidhorn

Rederijkerskamer Eendracht uit Zuidhorn is initiatiefnemer van de plaatselijke variant van Theater Na de Dam.
Meer informatie: www.theaternadedam.nl en www.kamereendracht.nl.

Op de foto: Vrouwenkoor Donne Cantabili.

Advertentie

Gerelateerde berichten

Log hier in