De politie Westerkwartier is op zoek naar de eigenaren van een groot aantal fietscomputers die onlangs bij een persoon zijn aangetroffen. Van een deel van de gevonden fietscomputers is de rechtmatige eigenaar inmiddels achterhaald, maar veel exemplaren zijn nog niet aan een eigenaar te koppelen.
Hiervan aangifte doen
De politie roept mensen van wie een fietscomputer is gestolen op om hiervan aangifte te doen. Daarbij is het belangrijk om zoveel mogelijk gegevens te vermelden, zoals het merk, type, kleur, serienummer, de locatie en het moment van de diefstal. Met deze informatie kan worden onderzocht of de fietscomputer overeenkomt met een van de aangetroffen exemplaren.
In de gemeente Westerkwartier, maar ook daarbuiten
Volgens de politie kunnen de diefstallen hebben plaatsgevonden in de gemeente Westerkwartier, maar ook daarbuiten. Daarom wordt ook gevraagd het bericht te delen, zodat zoveel mogelijk gedupeerden worden bereikt en de fietscomputers kunnen worden teruggegeven aan de rechtmatige eigenaren.



