Een aantal mannen van De Rank in Zuidhorn heeft het initiatief genomen om een bijzondere zangavond te organiseren: op zaterdag 3 oktober vindt daar de eerste mannenzangavond plaats.
Muzikale broers
Caspar Woudt is organist in De Rank en weet met zijn orgelspel de samenzang altijd enthousiast te begeleiden. Toen het idee voor een mannenzangavond ontstond, wilde hij dan ook graag zijn medewerking verlenen. Ook zijn broer Gersom uit Hardenberg doet mee en zal plaatsnemen achter de piano. De muzikale broers spelen graag samen en maken er iedere keer weer een muzikaal feestje van.
De tekst gaat verder onder de afbeelding:

Afwisselend programma
Er is een afwisselend en inspirerend programma samengesteld met liederen rond verschillende thema’s en uit verschillende liedbundels, zoals Sela, Johannes de Heer en de Psalmen. De avond wordt afgesloten met het bekende lied ‘Lichtstad met uw paarlen poorten’.
Mannen die graag zingen, zijn van harte welkom om mee te doen. Zangervaring is niet nodig: plezier in samen zingen des te meer. De aanvang is om 20.00 uur in De Rank in Zuidhorn.




