Tip de Redactie
Luister Radio
Luister via deze knop mee.
Kijk TV
Kijk via deze knop mee.
Inhoud bewerken

© 2026 RTV Zulthe

Boarding Soccer Peize opnieuw drie dagen vol spektakel

Deel op Facebook

Peize staat begin januari opnieuw volledig in het teken van Boarding Soccer. Van vrijdag 2 tot en met zondag 4 januari wordt voor de negende keer het populaire boardingsoccertoernooi georganiseerd. Na acht succesvolle edities belooft ook deze editie weer veel spektakel, sportiviteit en gezelligheid.

Wedstrijden van tien minuten

Teams spelen in twee poules van vijf ploegen, met wedstrijden van tien minuten. Na de poulefase volgen de finales. Door deze opzet is ieder team verzekerd van minimaal vier wedstrijden. Het toernooi staat bekend om het hoge tempo en de professionele aankleding, met onder meer een stadionspeaker, muziek tijdens de wedstrijden, een lichtshow en extra grote zaaldoelen.

Rommelpottoernooi

Vrijdag komen JO13-teams en dames in actie. Zaterdag volgen JO15-, JO17- en seniorenteams. Op zondag sluit de voetbalvereniging Peize het weekend af met het Rommelpottoernooi. Zaterdagavond zorgt DJ Maikol voor extra sfeer. Actuele informatie is te volgen via: tournify.nl/live/BSP20

Advertentie

Gerelateerde berichten

Log hier in